Chystáte se vstoupit na stránky o alkoholu.

Bylo Vám již 18 let?

Ano        Ne

Informace

Prodejna Rumpa-Drinks

Novoveská 552/5J, 709 00 Ostrava
Mariánské hory, Česká Republika
+420 736 608 189
rumpa@rumpa-drinks.cz
Pozor!!! Vstup do prodejny je z Ulice Švermovy!
Do navigace doporučujeme zadat adresu Švermova 3 a zaparkovat před touto budovou.

Ochrana mladistvých

Před odesláním první objednávky se prosím zaregistrujte!
Bez řádné registrace není bohužel možné Vaši objednávku přijmout. Při odesílání zboží přes zvoleného dopravce, bude dopravce vždy vyžadovat předložení osobního dokladu pro ověření plnoletosti. Souhlasem s uvedenými obchodními podmínkami a následným nákupem v internetovém obchodě www.rumpa-drinks.cz zákazník potvrzuje, že dovršil věku 18 let. Osobám mladším 18ti let veškeré alkoholické nápoje a tabákové výrobky výslovně neprodáváme!

Naga rum |Triple Wood 0,7l 42,7% Zobrazit větší

Naga rum Triple Wood 0,7l 42,7%

Nové

1 169,00 Kč

Přidat na seznam přání

    Naga Rum Triple Wood je limitovanou edicí roku 2018 značky rumů Naga z Indonésie.

    Triple wood značí staření rumu ve 3 různých sudech a to v sudech dřeva jati/teak následně v sudu z amerického dubu a konečně v sudu z divoké třešně.

    Naga Rum je původem z Indonesie vyrábeěný prastarým asijským způsobem. Je destilován v severní části ostrova Java podle antických asijských technik. Dlouhá a pomalá fermentace melasy je podporována sladovými Javanskými červenými rýžovými kvasnicemi.

    Výraznou vlastností tohoto rumu je exotická a kořeněná vůně. V rumu voní muškátový oříšek, hřebíček, kakao. Na vlnách teplého cukru tóny manga a banánu společně s vůní bylin a suchých listů cukrové třtiny. V ústech je díky své hladkosti a jemnosti velmi příjemný. Díky pikantním tónům odhaluje svoji osobost. Chuť je podobná vůni, jen je ještě výraznější a otevírají se do exotických a dřevěných fragmentací. Chuť je neuvěřitelně komplexní a harmonická.

    Jméno rumu značí mystického asijského draka Naga. Drak stvoření, strážce země a přírodních pokladů a symbol prosperity a plodnosti.

Recenze

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napsat recenzi

Naga rum Triple Wood 0,7l 42,7%

Naga rum Triple Wood 0,7l 42,7%


Napsat recenzi