Chystáte se vstoupit na stránky o alkoholu.

Bylo Vám již 18 let?

Ano        Ne

Informace

Prodejna Rumpa-Drinks

Novoveská 552/5J, 709 00 Ostrava
Mariánské hory, Česká Republika
+420 736 608 189
rumpa@rumpa-drinks.cz
Pozor!!! Vstup do prodejny je z Ulice Švermovy!
Do navigace doporučujeme zadat adresu Švermova 3 a zaparkovat před touto budovou.

Ochrana mladistvých

Před odesláním první objednávky se prosím zaregistrujte!
Bez řádné registrace není bohužel možné Vaši objednávku přijmout. Při odesílání zboží přes zvoleného dopravce, bude dopravce vždy vyžadovat předložení osobního dokladu pro ověření plnoletosti. Souhlasem s uvedenými obchodními podmínkami a následným nákupem v internetovém obchodě www.rumpa-drinks.cz zákazník potvrzuje, že dovršil věku 18 let. Osobám mladším 18ti let veškeré alkoholické nápoje a tabákové výrobky výslovně neprodáváme!

Ti Arrangés de Ceď Mangue Passion 0,7l 32% Zobrazit větší

Ti Arrangés de Ceď Mangue Passion 0,7l 32%

Nové

775,00 Kč

Přidat na seznam přání

    Ti Rhum Arrangés jsou jedinečnou ukázkou totálního craftu - "aranžované rumy" jsou absolutně novým trendem a unikátní produktovou kategorií exkluzivních likérů na bázi exotixkých prémiových rumů.
    Unikátní know-how spojující čerstvost a skvělou chuť prestižních odrůd oblíbených druhů exotického ovoce z atraktivních destinací celého světa a svěžích jemných bílých "agricole" rumů ze vzdálených francouzských departmentů - ostrovů Martinique a Guadeloupe.
    Čerstvé ovoce je dopraveno do Francie ve stádiu nejvyšší zralosti, v den přijetí do výroby ihned ručně naporcováno a vkládáno do lahví s rumem za účelem zachování maximální svěžesti - po lahvování je ve sklepích minimálně 1 měsíc (často i déle) macerováno.
    Ti Mango Passion je oblíbenou a povedenou kombinací dvou populárních ovocných druhů. Mango použité v této aranži je prestižní velmi aromatické odrůty KENT, pocházející z několika prestižních destinací (Florida, Jižní Amerika atd.). Po sklizni ve fázi vrcholné zralosti je letecky transportováno, aby nepřišlo o svoji čerstvost a úžasně aromatické vůně a chutě.
    Passion fruit (maracuja) pochází převážně z limitované produkce prestižních plantáží ve Vietnamu.Recenze

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napsat recenzi

Ti Arrangés de Ceď Mangue Passion 0,7l 32%

Ti Arrangés de Ceď Mangue Passion 0,7l 32%
Napsat recenzi

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: