Chystáte se vstoupit na stránky o alkoholu.

Bylo Vám již 18 let?

Ano        Ne

Informace

Prodejna Rumpa-Drinks

Novoveská 552/5J, 709 00 Ostrava
Mariánské hory, Česká Republika
+420 736 608 189
rumpa@rumpa-drinks.cz
Pozor!!! Vstup do prodejny je z Ulice Švermovy!
Do navigace doporučujeme zadat adresu Švermova 3 a zaparkovat před touto budovou.

Ochrana mladistvých

Před odesláním první objednávky se prosím zaregistrujte!
Bez řádné registrace není bohužel možné Vaši objednávku přijmout. Při odesílání zboží přes zvoleného dopravce, bude dopravce vždy vyžadovat předložení osobního dokladu pro ověření plnoletosti. Souhlasem s uvedenými obchodními podmínkami a následným nákupem v internetovém obchodě www.rumpa-drinks.cz zákazník potvrzuje, že dovršil věku 18 let. Osobám mladším 18ti let veškeré alkoholické nápoje a tabákové výrobky výslovně neprodáváme!

A.H.Riise Non Plus Ultra Sauternes Cask 42% 0,7l Zobrazit větší

A.H.Riise Non Plus Ultra Sauternes Cask 42% 0,7l

Nové

2 240,00 Kč

Přidat na seznam přání

    Je to nejluxusnější ultra prémiový rum, který zakončuje širokou škálu rumů značky A.H. Riise. Finišován v sudu po Sauternes.

    Termín NON PLUS ULTRA pochází z Herkulesových sloupů známých z románské mytologie, jako hranice světa postavená blízko Gibraltarského průlivu. Tento nápis měl varovat mořeplavce před pokračováním plavby do neznámého světa. V překladu NON PLUS ULTRA znamená "nic dalšího neexistuje". Proto je tento rum nejlepší a nejstarší co značka A.H.Riise nabízí.

    Non Plus Ultra je ručně míchaný rum samotným hlavním destilérem, který také sám vybírá sudy do finálního blendu (smíchání) rumu NPU. Tento rum má krásně tmavě mahagonovou barvu s elegantní kořeněnou vůní s nádechem melasy, dubu,  tabáku a pomeranče.

    Ochutnat A.H.Riise NON PLUS ULTRA je unikátní a nezapomenutelný zážitek. Jeho chuť je velmi bohatá, dlouhá s ovocnou příchutí s nádechem cedru, vanilky, karamelu, višní a hořkého pomeranče. Vše zakončuje elegantní jemný ocásek.

    Tento NON PLUS ULTRA prémiový rum je striktně limitován v počtu vyrobených lahví. Jedná se o maximálně 12 000 láhví vyrobených za rok. 

Recenze

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napsat recenzi

A.H.Riise Non Plus Ultra Sauternes Cask 42% 0,7l

A.H.Riise Non Plus Ultra Sauternes Cask 42% 0,7l

Napsat recenzi