Chystáte se vstoupit na stránky o alkoholu.

Bylo Vám již 18 let?

Ano        Ne

Informace

Prodejna Rumpa-Drinks

Novoveská 552/5J, 709 00 Ostrava
Mariánské hory, Česká Republika
+420 736 608 189
rumpa@rumpa-drinks.cz
Pozor!!! Vstup do prodejny je z Ulice Švermovy!
Do navigace doporučujeme zadat adresu Švermova 3 a zaparkovat před touto budovou.

Ochrana mladistvých

Před odesláním první objednávky se prosím zaregistrujte!
Bez řádné registrace není bohužel možné Vaši objednávku přijmout. Při odesílání zboží přes zvoleného dopravce, bude dopravce vždy vyžadovat předložení osobního dokladu pro ověření plnoletosti. Souhlasem s uvedenými obchodními podmínkami a následným nákupem v internetovém obchodě www.rumpa-drinks.cz zákazník potvrzuje, že dovršil věku 18 let. Osobám mladším 18ti let veškeré alkoholické nápoje a tabákové výrobky výslovně neprodáváme!

Coloma Ron rum 8 aňos 0,7l 40% v dárkové kazetě s kávovým likérem 0,05l 25% Zobrazit větší

Coloma Ron rum 8 aňos 0,7l 40% v dárkové kazetě s kávovým likérem 0,05l 25%

Nové

970,00 Kč

Přidat na seznam přání

  Hacienda Coloma je rodinné sídlo ležící v horké centrální části země, nedaleko kolumbijských pralesů. Původně vyhlášené pěstováním a výrobou kávy, posléze i věhlasného kávového likéru. Poté co v r. 2005 umožnily kolumbijské zákony výrobu rumu soukromým společnostem, splnil si majitel a pokračovatel rodinné tradice svůj sen a rozšířil svou nabídku značky Coloma právě o unikátní prémiové rumy. Jejich výroba probíhá pod kontrolou dvou uznávaných kolumbijských master-blenderů - půvabných a vzdělaných žen Sandry Reategui a Judith Ramirez.
  Rum Coloma je vyráběn z melasy pocházející ze dvou různých odrůd cukrové třtiny, nejprve vyzrává v sudech po bourbonu, jedinečným ho činí závěrečné dozrávání v malých sudech po oblíbeném kávovém likéru.
  Coloma 8yo je bohatý, komplexní a chuťově velmi přívětivý rum, hrdý reprezentant kolumbijské produkce. Vyzrává celých 8 let (nejedná se o metodu Solera) ve výšce 1700 m nad mořem v sudech z amerického bílého dubu, ve kterých byl dříve uložen bourbon. Jedinečným obohacením jeho vůní a chutě je konečné cca 3 měsíční dozrávání v malých sudech po stejnojmenném vyhlášeném kávovém likéru.
  Aroma hebké s výraznými tóny kávy a hořké čokolády. Chuť na patře se projeví jednak stopami kávy a čokolády, ale také je obohacena o příjemnou kombinaci mandlí a vanilky. Vše směřuje k jemnému a dlouhému zakončení.
  Dárkové balení v kazetě + kávový likér 0,05l  25%

Recenze

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napsat recenzi

Coloma Ron rum 8 aňos 0,7l 40% v dárkové kazetě s kávovým likérem 0,05l 25%

Coloma Ron rum 8 aňos 0,7l 40% v dárkové kazetě s kávovým likérem 0,05l 25%

Napsat recenzi