- Vyprodáno

Polosladké víno s krásnou vůní angreštu a broskví.
zbytkový cukr: 45,1 g/l
kyselina: 6,3 g/l
alkohol: 13,5 % obj.
Doručení nad 1500 Kč po Ostravě zdarma.
Možnost ochutnávky rumů na prodejně.
Alibernet MZV suché barrique Vinařství HOLÁNEK
Řada - HOLÁNEK, barva červené, odrůda Alibernet, ročník 2019, jakostní stupeň MZV, obsah cukru suché, zbytkový cukr 0,9 g/l, kyselina 6,6 g/l, alkohol 13%, obsahuje oxid siřičitý.
Rodinné vinařství sídlí v malebné vesničce Ivaň, nedaleko Novomlýnských nádrží, Pasohlávek a Aqualandu Moravia. K výrobě vín využívájí kvalitní hrozny z vlastních vinic obhospodařovaných ekologickou cestou. Celá plocha 25 hektarů se rozkládá ve viniční trati Aeibis, náležící do mikulovské vinařské podoblasti.
V nejvyšší možné míře respektují přírodu a podporují vlastní obranné mechanismy ekosystému vinohradu. Vína proto dozrávají přirozenou cestou a bez jakýchkoli chemických zásahů.
Výsledkem této snahy jsou pak zdravá, vysokojakostní přírodní vína, zrající v historickém klenutém sklepě s velkými dřevěnými sudy.