Cubaney Centenario Rum 70 cl 41%
  • Cubaney Centenario Rum 70 cl 41%

Cubaney Centenario Rum Solera 0,7l 41%

2 450,00 Kč
S DPH

Výtečný prémiový rum barvy třešňové až mahagonové je tím nejlepším, co rodina rumů Cubaney nabízí. Jedná se o opravdu skvostný rum s lehce ovocnou vůní a nádechem dubu. Lehce povidlová chuť, která se rozvine při jeho pití na jazyku je skutečným zážitkem. Rum je balen v luxusní krabičce.

Nejlepší RUM ROKU 2012 (dle Congresso del Ron Madrid 2013)!
Beverage tasting institut z Chicaga ohodnotil tento rum 94/100 bodů a zařadil ho mezi nejlepších 10 rumů světa a zároveň jako nejlepší rum z Dominikánské republiky.

Barva tohoto rumu je tmavě třešňová až mahagonová. Ve vůni můžete cítit náznaky ovoce s nádechem dubu. Samotná chuť je poté spíše povidlová. Rum je v tradičním - kubánském stylu a je spíše suchý.

Počet

 

Doručení nad 1000 Kč po Ostravě zdarma.

 

Možnost ochutnávky rumů na prodejně.

Rumy Cubaney, vlajkovou lodí a skutečným odkazem pravých kubánských rumů rodiny Oliverů. V této rozsáhlé řadě karibských rumů nalezneme jak základní rumy vhodné pro přípravu klasických kubánských koktejlů, tak prémiové i ultra prémiové rumy, které získaly ty nejvyšší možná ocenění od odborné veřejnosti na mezinárodních rumových soutěžích a festivalů. V řadě Cubaney nechybí ani oblíbené rumové likéry, které se v Karibiku nazývají jako Elixíry. Základy pro rumy Cubaney vyzrávají tradiční metodou Solera a to až do věku přesahující 25 let u nejstarší rumové báze nazvané jako matka rumu ,,madre de ron".