• Vyprodáno
CUBANEY SELECTO 18 ANOS SOLERA 0,7L
  • CUBANEY SELECTO 18 ANOS SOLERA 0,7L

CUBANEY SELECTO 18 ANOS SOLERA 0,7l 38%

869,00 Kč
S DPH

Je nejsvětlejší z řad Gran Reserva, s odstíny tmavě červené a dotekem světle fialové. Tento rum je velmi podařený, má elegantní plášť a přitažlivý buket, v němž se doplňují ovocné vůně s přítomností dubu a charakteristicky vystupující vůně dlouhodobého vyzrálého rumu.

Tento rum je kulatý, velmi vyvážený a harmonický, dokáže být elegantní a velmi jemný. V ústech zanechává dobrou, lahodnou a dlouhou chuť.

Aroma je charakteristické především ořechy a ovocem. Barva je tmavě hnědá a jeho chuti převažuje zejména karamel a vanilka.

Počet
Vyprodáno

 

Doručení nad 1000 Kč po Ostravě zdarma.

 

Možnost ochutnávky rumů na prodejně.

Rumy Cubaney, vlajkovou lodí a skutečným odkazem pravých kubánských rumů rodiny Oliverů. V této rozsáhlé řadě karibských rumů nalezneme jak základní rumy vhodné pro přípravu klasických kubánských koktejlů, tak prémiové i ultra prémiové rumy, které získaly ty nejvyšší možná ocenění od odborné veřejnosti na mezinárodních rumových soutěžích a festivalů. V řadě Cubaney nechybí ani oblíbené rumové likéry, které se v Karibiku nazývají jako Elixíry. Základy pro rumy Cubaney vyzrávají tradiční metodou Solera a to až do věku přesahující 25 let u nejstarší rumové báze nazvané jako matka rumu ,,madre de ron".

Zákazníci k tomuto produktu také zakoupili: