Coloma Ron rum 15 aňos  0,7L 40%
  • Coloma Ron rum 15 aňos  0,7L 40%

Coloma Ron rum 15 aňos 0,7L 40%

1 150,00 Kč
S DPH

Vyzrává celých dlouhých 15 let ve výšce 1700 m nad mořem v sudech z amerického bílého dubu použitých po zrání bourbonu. Jedinečným obohacením jeho vůní a chutě je konečné až 6ti měsíční dozrávání v malých sudech po stejnojmenném vyhlášeném kávovém likéru. Aroma harmonické a příjemně nasládlé se stopami vanilky, kávy a hořké čokolády.

Počet

 

Doručení nad 1000 Kč po Ostravě zdarma.

 

Možnost ochutnávky rumů na prodejně.

Coloma Ron rum 15 aňos  0,7L 40%

Hacienda Coloma je rodinné sídlo ležící v horké centrální části země, nedaleko kolumbijských pralesů. Původně vyhlášené pěstováním a výrobou kávy, posléze i věhlasného kávového likéru. Poté co v r. 2005 umožnily kolumbijské zákony výrobu rumu soukromým společnostem, splnil si majitel a pokračovatel rodinné tradice svůj sen a rozšířil svou nabídku značky Coloma právě o unikátní prémiové rumy. Jejich výroba probíhá pod kontrolou dvou uznávaných kolumbijských master-blenderů - půvabných a vzdělaných žen Sandry Reategui a Judith Ramirez.
Rum Coloma je vyráběn z melasy pocházející ze dvou různých odrůd cukrové třtiny, nejprve vyzrává v sudech po bourbonu, jedinečným ho činí závěrečné dozrávání v malých sudech po oblíbeném kávovém likéru.
Coloma 15yo je mistrovským dílem, dlouho stařeným charakterním a ušlechtilým prémiovým rumem. Vyzrává celých dlouhých 15 let (nejedná se o metodu Solera) ve výšce 1700 m nad mořem v sudech z amerického bílého dubu použitých po zrání bourbonu. Jedinečným obohacením jeho vůní a chutě je konečné až 6ti měsíční dozrávání v malých sudech po stejnojmenném vyhlášeném kávovém likéru.
Aroma harmonické a příjemně nasládlé se stopami vanilky, kávy a hořké čokolády.
Dárkové balení.

Zákazníci k tomuto produktu také zakoupili: