• Vyprodáno
Dos Maderas Rum 5+5 0,7l + 2x 0,10 l Sherry 20 let dárk. kazeta
  • Dos Maderas Rum 5+5 0,7l + 2x 0,10 l Sherry 20 let dárk. kazeta

Dos Maderas Rum 5+5 0,7l + 2x 0,10 l Sherry 20 let dárk. kazeta

1 080,00 Kč
S DPH
Williams&Humbert, země Barbados, země láhvování Španělsko, destilerie West indies Rum Distillery, obsah alkoholu 40%, destilace pot still, typ melasa, styl španělský, styl zrání kontinentální, styl dark blend, barva tmavě jantarová, doba zrání 15 let, zrání/typ sudu Pedro Ximenez Sherry Finish, chuť mandle, koření, melasa, dřevo a aroma dřevo, mandle, melasa, limitovaná edice.   

Počet
Vyprodáno

 

Doručení nad 1000 Kč po Ostravě zdarma.

 

Možnost ochutnávky rumů na prodejně.

Dos Maderas Rum 5+5 0,7l + 2x 0,10 l Sherry 20 let dárk. kazeta
 
5 + 5
je karibský rum zrající 5 let v karibiku na ostrově Barbados a Guayana a následně zraje již ve Španělsku ve sklepech Williams & Humbert opět v dubových sudech 5 let ve kterých 20 let zrálo sladké Sherry z odrůdy Pedro Ximenes. Tento rum má harmonickou vůni s náznakem hrozinek, fíků, vanilky a čokolády. Chuť je velice jemná, komplexní a hřejivá. Skvělý digestiv a alternativa koňaků nebo brandy. Vhodný ke kvalitnímu doutníku. V této limitované edici dárkového balení obdržíte navíc 1 láhev 0,10l Sherry Dos Cortados Rare Old Dry Palo Cortado Solera Especial 20 years a 1 láhev 0,10l Sherry Don Guido - Rare Old Sweet Pedro Ximenez 20 years. Skvělé sherry stařené 20 let v sudech.

Williams & Humbert

Historie a sláva sherry začíná příchodem Maurů a jejich vynálezu – destilačního přístroje, kterým spotřebovávali přebytky ze sklizní, jenž pak následně přidávali do nových vín. Díky šťastné souhře přírodních podmínek v tomto nejjižnějším cípu Španělska vzniklo unikátní dolihované víno, které se společně s portským dělí o nejvyšší stupínek obliby v této kategorii.
Zákazníci k tomuto produktu také zakoupili: