• Vyprodáno
Don Papa 10 aged years  0,7l  43%
  • Don Papa 10 aged years  0,7l  43%

Don Papa 10 aged years 0,7l 43% + tuba

1 910,00 Kč
S DPH

Rum zrál po dobu deseti let ve vypálených sudech, ve kterých byla předtím uložena americká whiskey. Má temně jantarovou barvu a hluboké, bohaté a svůdné aroma, po rozinkách a kakau. V chuti najdeme výraznější tóny sušeného ovoce a kakaa. Je lahvován při vyšším obsahu alkoholu 43%. Je to výraznější, silnější a temnější Don Papa.


Počet
Vyprodáno

 

Doručení nad 1000 Kč po Ostravě zdarma.

 

Možnost ochutnávky rumů na prodejně.

Don Papa 10 aged years  0,7l  43%
Negros Occidental je a vždy byl třtinovým králem Filipín. Díky perfektní kombinaci klimatu, polohy a bohaté vulkanické půdy na ostrově, je Negros ideálně vhodný pro produkci cukrové třtiny.

Kde je cukrová třtina, tam najdete i rum. A kde je rum, tam najdete i Don Papa.

Don Papa Rum nebo jen Don byl inspirován příběhem jednoho neznámého hrdiny Filipínské revoluce - Dionsio Magbuleas, lépe známý místními jako "Papa" Isio, který byl původně předákem na cukrové plantáži. Papa Isio - léčitel, šaman, jasnovidec, rebel a vůdce hnutí Babaylanes - hrál klíčovou roli během Filipínské revoluce na konci 19. století. Jeho odvaha a vedení byla obdivována při osvobozování Negros ze španělské nadvlády. Tento čin nakonec vedl k získání nezávislosti jeho milované země.
Don Papa Rum 10 y.o. je limitovaná edice velmi oblíbeného rumu Don Papa. 

4809015157046

Zákazníci k tomuto produktu také zakoupili: