• Vyprodáno
Armenia Black currant 0,75l  12%
  • Armenia Black currant 0,75l  12%

Armenia Blackberry Semisweet 0,75l 11,5%

229,00 Kč
S DPH

Jedinečný ovocné polosladké červené víno, vyrobené pomocí speciální technologie na zpracování lahodné ostružiny rostoucí v severovýchodní části Arménie. Víno temně červené barvy vyniká příjemnou chutí a vůní ostružiny. Víno je svěží a vyvážené.

Počet
Vyprodáno

 

Doručení nad 1000 Kč po Ostravě zdarma.

 

Možnost ochutnávky rumů na prodejně.

Armenia Blackberry  Semisweet 0,75l  11,5%

Jedinečný ovocné polosladké červené víno, vyrobené pomocí speciální technologie na zpracování lahodné ostružiny rostoucí v severovýchodní části Arménie. Víno temně červené barvy vyniká příjemnou chutí a vůní ostružiny. Víno je svěží a vyvážené.Doporučujeme používat k masu, dezertům a ovoci.
Doporučená teplota podávání - 16 - 19 stupňů C.
Obsahuje oxid siřičitý.

ARMÉNIE - 6200 LET HISTORIE VÍNA

Arménie je starobylá země, známá svou bohatou historií a kulturou. Nachází se na křižovatce Evropy a Asie. Nejstarší známý vinný sklep na světě z doby před 6 200 lety odkryli archeologové v jeskyni Areni (oblast Vayots Dzor) na jihu Arménie. Výzkumná skupina datovala jeskyni do roku 4200 před naším letopočtem a poskytla důkazy o tom, že víno mělo v historii Arménie ústřední roli hned od jejího počátku. 
Vinaři šlapali hrozny nohama v hliněné pánvi, šťáva z ušlapaných hroznů poté odtékala do kádě, kde se nechala kvasit a zrát.

Arménská vína dnes procházejí obdobím obrození. Zveme vás, abyste objevili jednu z nejstarších vinařských civilizací na světě.

     "Neustále se snažíme o zdokonalování, v našem vinařství se snažíme vyvážit starodávné tradice s nejnovější technologií"...
                                                   ARMENIE WINE
               


Armenia Wine je rodinná společnost jejichž  hnací silou je láska ke své zemi, respekt k radicím a přírodě. Počínaje výsadbou vinic v roce 2006 bylo vinařství postaveno o dva roky později v roce 2008. V současné době je společnost ikonou moderního vinařství Arménie s oceněnými víny a nejmodernějším vinařstvím. AWC je také lídrem na místním trhu v odvětví jakostního vína a lídrem v arménském vývozu vína.

Vinařství má nejmodernější moderní vybavení pro zajištění kvalitního vinařství během celého procesu výroby tichých a šumivých vín: třídicí stoly hroznů - pneumatické lisování pro extrakci šťávy v kontrolované inertní atmosféře - teplotně řízená fermentace nádrže - skladování vína a stárnoucí sklepy - automatizované stáčecí linky - a samozřejmě statkové vinice.

    

                                                   1-14-480x360.jpgZET_7693-Edit-480x360.jpg