Zaka Mauritius Rum, Gift Box, 42%, 0,7l
  • Zaka Mauritius Rum, Gift Box, 42%, 0,7l

Zaka Mauritius Rum, Gift Box, 42%, 0,7l

999,00 Kč
S DPH

Single Estate Rum s nádechem mystického voodoo je poctou tradiční výrobě rumu ve vybraných destinacích.

Stařen min.7 let, často i výrazně déle.

Počet

 

Doručení nad 1000 Kč po Ostravě zdarma.

 

Možnost ochutnávky rumů na prodejně.

ZAKA je unikátní řadou prémiových rumů inspirovaných mystikou karibské voodoo kultury – Zaka byl v této mytologii bohem zemědělství a rolnictví, který měl velmi blízko k lidem tvrdě pracujícím (nejen) na plantážích. Jedná se tedy o „návrat ke kořenům“, inspirováno úctou ke tvorbě tradičních rumů ve vybraných destinacích a vyjádření respektu všem, kteří tyto hodnoty vytvářejí.
ZAKA je prémiovou kolekcí Single Estate rumů, nabízí přirozené, uměle nedochucované či dobarvované rumy z prestižních destilérií, které si dávají za cíl vystihnout tradice a charakter dané destinace neboli tzv. „spirit of the finest rum making“.
Atraktivní balení v kazetách s magnetickými dvířky.
ZAKA z populárního exotického ostrova Mauritius – originální rumové destinace - je sofistikovaným blendem ročníkových rumů destilovaných v letech 2009-2012, připraveným z vybraných ostrovních reserv. Rum má na ostrově bohatou historii a byl dříve spojen zejména s oslavami počátku a konce období sklizně, především mezi otroky a rolníky z Indie či Afriky. Při výrobě je použit „pot-still“ (kotlíkový) i „column“ (kontinuální) způsob destilace, staření probíhá 710 let v sudech jak z amerického, tak i francouzského dubu. Typický mauricijský rum – požitkářský, lehce nasládlý a ovocný, s tóny citrusů, kandovaného ovoce a vanilky.


AROMA: sušší, se zajímavým mixem oliv, praženého karamelu, sladkého koření a dotekem pepře

CHUŤ NA PATŘE: stopy broskví a pepře s tóny jasmínů a růží s náznakem cukroví. Zakončení je ovocné a jasmínové

Zákazníci k tomuto produktu také zakoupili: