Zaka Trinidad Rum, Gift Box, 42%, 0,7l
  • Zaka Trinidad Rum, Gift Box, 42%, 0,7l

Zaka Trinidad Rum, Gift Box, 42%, 0,7l

999,00 Kč
S DPH

Single Estate Rum s nádechem mystického voodoo je poctou tradiční výrobě rumu ve vybraných destinacích.

Stařen min.7 let, často i výrazně déle.

Počet

 

Doručení nad 1000 Kč po Ostravě zdarma.

 

Možnost ochutnávky rumů na prodejně.

ZAKA je unikátní řadou prémiových rumů inspirovaných mystikou karibské voodoo kultury – Zaka byl v této mytologii bohem zemědělství a rolnictví, který měl velmi blízko k lidem tvrdě pracujícím (nejen) na plantážích. Jedná se tedy o „návrat ke kořenům“, inspirováno úctou ke tvorbě tradičních rumů ve vybraných destinacích a vyjádření respektu všem, kteří tyto hodnoty vytvářejí.
ZAKA je prémiovou kolekcí Single Estate rumů, nabízí přirozené, uměle nedochucované či dobarvované rumy z prestižních destilérií, které si dávají za cíl vystihnout tradice a charakter dané destinace neboli tzv. „spirit of the finest rum making“.
Atraktivní balení v kazetách s magnetickými dvířky.
ZAKA z tradiční bašty kultivace cukrové třtiny a následné výroby rumů, ostrova Trinidad, který dříve býval britskou kolonií je stařen 7-10 let v sudech po bourbonu. Rovněž na Trinidadu jsou karnevaly převážně oslavami folklórů místních ochránců fauny a flóry – „Papa Bois“. Při výrobě je použita především „pot-still“ (kotlíková) destilace za doplnění 4 kolon (kontinuální) způsob destilace. ZAKA TRINIDAD je jemný a florální – je vyjádřením moderního rumu, jehož bohaté ovocné tóny vytvářejí explozi především citrusových a hruškových stop.


AROMA: patrné stopy banánů , zelených oliv, sušených švestek s lehkým náznakem mandlového dortu.

CHUŤ NA PATŘE: pestré a bohaté ovocné patro se stopami manga, papayi, zralého červeného ovoce vyvažují dřevité tóny, stopy sušených švestek a kandovaného ovoce. Zakončení doplněno špetkou kouře, karamelu a skořice.

Zákazníci k tomuto produktu také zakoupili: