Compaňero Gran Reserva  40%  0,7l
  • Compaňero Gran Reserva  40%  0,7l

Compaňero Gran Reserva 40% 0,7l

876,00 Kč
S DPH

Vyladěný blend kotlíkových pot-still i tradičních rumů z destilačních kolon propojuje chutě Jamajky a Trinidadu. Voňavá, bohatá, elegantní lahůdka s vůní tabáku a dubového dřeva na patře překvapí příjemně nasládlou chutí ovoce – banánů, karamelu a čokolády s jemným nádechem tabáku. Objevte nového společníka pro dlouhé rumové večery s přáteli. Jeden Compañero navíc nikdy neuškodí.Počet

 

Doručení nad 1000 Kč po Ostravě zdarma.

 

Možnost ochutnávky rumů na prodejně.

Compaňero Gran Reserva 40%  0,7l

Jedná se o ideální směs tradičního jamajského Pot Still rumu a klasického Trinidad Column Still rumu. Kombinace jamajského rumu s výraznější vůní a rumu z ostrova Trinidad vyznačující se hladkou elegantní chutí vytváří perfektní rovnováhu s dlouze přetrvávající chutí a přetrvávajícím příjemným závěrem.
Compañero je španělské slovo označující společníka. Tento rum vymezuje řadu výrobků 1423 S.B.S., kdy chuť, komplexnost a závěr jsou klíčová slova dotvářející typický charakter 1423. Dva použité rumy - Ron Gran Reserva a Ron Elixir Orange, pochází z Karibiku. Nicméně Compaňero Jamaica - Trinidad Gran Reserva rum je jen začátek řady produktů, kde najdete různé druhy rumu z různých zemí.
Tato souhra dvou rumů má těžší a dlouhotrvající vůni typickou pro jamajský rum a hladkou a elegantní chuť dodanou rumem z Trinidadu s delším harmonickým závěrem.Zákazníci k tomuto produktu také zakoupili: